Napoléon III, 1852-1870. Ku.-10 Centimes 1853 W, Lille. 10,19 g. Gadoury 248; Mazard 1562.
Napoléon III, 1852-1870.
Ku.-10 Centimes 1853, W, Lille. 10,19 g.
Gadoury 248; Mazard 1562.
Vorzüglich-Stempelglanz
Gadoury 248; Mazard 1562.
Vorzüglich-Stempelglanz