1 Mark J. 17.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSKLEINMÜNZEN

Lot number 2286

Estimated price: 250.00 €
Hammer-price / sale price: 625.00 €

1 Mark 1892 A, D, 1899 D; 1901 E; 1905 D; 1907 A, E; 1908 D (2x); 1909 D, G; 1910 A, D; 1914 A, G, J; 1915 D, E, G.
J. 17.

19 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz