Provinz Hupeh. 10 Cents o. J. (1895). 2.71 g. L./M. 185.
WORLD COINS AND MEDALS
CHINA
Provinz Hupeh.
10 Cents o. J. (1895). 2.71 g.
L./M. 185.
Vorzüglich-Stempelglanz
L./M. 185.
Vorzüglich-Stempelglanz