Provinz Fookien. 20 Cents 1896. 5.31 g. Kann 125 (dort 1898); L./M. 296.
WORLD COINS AND MEDALS
CHINA
Provinz Fookien.
20 Cents 1896. 5.31 g.
Kann 125 (dort 1898); L./M. 296.
Vorzüglich-Stempelglanz
20 Cents 1896. 5.31 g.
Vorzüglich-Stempelglanz