Allgemein.
GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN
previous lot Lot number 9468 next lot
40.00 €
Hammer-price / sale price: 105.00 €
(Preliminary hammer price)
Allgemein.
Sachsen, 3 Mark 1913 (J. 140); Sachsen-Weimar-Eisenach, 3 Mark 1910 (J. 162); Württemberg, 3 Mark 1911 (J. 177 a).
3 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz