Ernst, 1853-1908. 5 Mark 1903. J. 144.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, SACHSEN-ALTENBURG
previous lot Lot number 9397 next lot
125.00 €
Hammer-price / sale price: 230.00 €
(Preliminary hammer price)
Ernst, 1853-1908.
5 Mark 1903. Regierungsjubiläum.
J. 144.
Sehr schön-vorzüglich
J. 144.
Sehr schön-vorzüglich