Republik. 5 Lire 1898 R, Rom. 24.98 g. Dav. 302; Pagani 357.
SAN MARINO
Republik.
5 Lire 1898, R, Rom. 24.98 g.
Dav. 302; Pagani 357.
Vorzüglich-Stempelglanz
5 Lire 1898, R, Rom. 24.98 g.
Dav. 302; Pagani 357.
Vorzüglich-Stempelglanz