1/32 Dukat o. J. (1750). Beckenb. 529; Fb. 2545a; Slg. Bach (Auktion Künker 238) 4877.
REGENSBURG, STADT
1/32 Dukat o. J. (1750). 0,07 g.
Beckenb. 529; Fb. 2545a; Slg. Bach (Auktion Künker 238) 4877.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz