Karl der Kühne, 1467-1477. Double briquet (Dubbel Vuurijzer) 1474, Brügge. 2,98 g. Vanhoudt 48 BG; Levinson II-14.
BELGIEN, FLANDERN
Karl der Kühne, 1467-1477.
Double briquet (Dubbel Vuurijzer) 1474, Brügge. 2,98 g.
Vanhoudt 48 BG; Levinson II-14.
Herrliche Patina, sehr schön
Herrliche Patina, sehr schön