Grafschaft. Egbert II., 1068-1090. Pfennig, Leeuwarden. 0,82 g. Dannenberg 531; Ilisch, Jaarboek voor Munt- en Penningkunde 84-85, 22.10.
NIEDERLANDE, FRIESLAND
Grafschaft. Egbert II. 1068-1090.
Pfennig, Leeuwarden. 0,82 g. +ECBERTVS Gekrönte Büste v. v.//+LINVVART Zwei bärtige Brustbilder nebeneinander v. v.
Dannenberg 531; Ilisch, Jaarboek voor Munt- en Penningkunde 84-85, 22.10.
Hübsche Patina, sehr schön +
Hübsche Patina, sehr schön +