Stadt. Duplone 1797. 7,59 g. D./T. 672 b; Fb. 391.
SCHWEIZ, SOLOTHURN
Stadt.
Duplone 1797. 7,59 g.
D./T. 672 b; Fb. 391.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
Duplone 1797. 7,59 g.
D./T. 672 b; Fb. 391.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz