Georg Wilhelm, 1619-1640. 1/2 Reichstaler 1634, Königsberg. Marienb. 1512; Old. 29 b.
Georg Wilhelm, 1619-1640.
1/2 Reichstaler 1634, Königsberg. Halber Spruchtaler.
Marienb. 1512; Old. 29 b.
RR Hübsche Patina, sehr schön
Marienb. 1512; Old. 29 b.
RR Hübsche Patina, sehr schön