20 Franken 1891 B, Bern. Divo 120; Schl. 12; Fb. 495.
SCHWEIZ, EIDGENOSSENSCHAFT
20 Franken 1891, B, Bern. 5,81 g Feingold.
Divo 120; Schl. 12; Fb. 495.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
Divo 120; Schl. 12; Fb. 495.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz