Directoire, 1795-1799. 5 Francs AN 5 (1796) A, Paris. 24.77 g. Dav. 1337; Gadoury 563; Mazard 253.
Directoire, 1795-1799.
5 Francs AN 5 (1796), A, Paris. 24.77 g.
Dav. 1337; Gadoury 563; Mazard 253.
Vorzüglich-Stempelglanz
Vorzüglich-Stempelglanz