Wilhelm I., 1861-1888. Vereinstaler 1867 A. 18.50 g. AKS 99; Kahnt 388; Thun 270; Dav. 782; Olding 405.
Wilhelm I. 1861-1888.
Vereinstaler 1867, A. 18.50 g.
AKS 99; Kahnt 388; Thun 270; Dav. 782; Olding 405.
Vorzüglich-Stempelglanz
Vorzüglich-Stempelglanz