Ludwig IV., 1877-1892. 2 Mark 1888. J. 68.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, HESSEN
previous lot Lot number 7590 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,600.00 €
Ludwig IV. 1877-1892.
2 Mark 1888.
J. 68.
R Sehr schön-vorzüglich/vorzüglich
2 Mark 1888.
J. 68.