Friedrich, 1893-1918. 5 Mark 1903. J. 171.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, WALDECK-PYRMONT
previous lot Lot number 7805 next lot
2,000.00 €
Hammer-price / sale price: 3,200.00 €
Friedrich, 1893-1918.
5 Mark 1903.
J. 171.
Feine Patina, vorzüglich
5 Mark 1903.
J. 171.
Feine Patina, vorzüglich