Leopold I., 1657-1705. Reichstaler 1661 KB, Kremnitz. Dav. 3255; Voglh. 225 II.
previous lot Lot number 6006 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,850.00 €
Leopold I. 1657-1705.
Reichstaler 1661, KB, Kremnitz.
Dav. 3255; Voglh. 225 II.
R Feine Patina, vorzüglich
Dav. 3255; Voglh. 225 II.
R Feine Patina, vorzüglich