Sedisvakanz 1757. Konv.-Taler 1757, Nürnberg. Cahn 133; Dav. 2208; Zepernick 78.
EICHSTÄTT, BISTUM
previous lot Lot number 6418 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,700.00 €
Sedisvakanz 1757.
Konv.-Taler 1757, Nürnberg.
Cahn 133; Dav. 2208; Zepernick 78.
Vorzüglich-Stempelglanz
Konv.-Taler 1757, Nürnberg.
Vorzüglich-Stempelglanz