Friedrich Franz III., 1883-1897. 10 Mark 1890. J. 232.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, MECKLENBURG-SCHWERIN
previous lot Lot number 5352 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 900.00 €
Friedrich Franz III. 1883-1897.
10 Mark 1890.
J. 232.
Sehr schön-vorzüglich/vorzüglich
10 Mark 1890.
J. 232.