Taler 1552. 28.90 g. Dav. 9935; Kunzel 66 B/a.
WISMAR, STADT
previous lot Lot number 3204 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 2,200.00 €
Taler 1552. 28.90 g.
Dav. 9935; Kunzel 66 B/a.
Hübsche Patina, sehr schön +
Dav. 9935; Kunzel 66 B/a.
Hübsche Patina, sehr schön +