Ludwig IV., 1877-1892. 5 Mark 1877. J. 218.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, HESSEN
previous lot Lot number 8628 next lot
600.00 €
Hammer-price / sale price: 1,000.00 €
Ludwig IV. 1877-1892.
5 Mark 1877.
J. 218.
Min. berieben, sehr schön-vorzüglich
5 Mark 1877.
J. 218.