Provinz Kirin. 1 Dollar 1904. 25.85 g. Dav. 176; L./M. 552.
WORLD COINS AND MEDALS
CHINA
previous lot Lot number 897 next lot
1,500.00 €
Hammer-price / sale price: 1,650.00 €
Provinz Kirin.
1 Dollar 1904. 25.85 g.
Dav. 176; L./M. 552.
R Sehr schön-vorzüglich
1 Dollar 1904. 25.85 g.
Dav. 176; L./M. 552.
R Sehr schön-vorzüglich