3. Republik, 1870-1940. 1 Franc 1914 C, Castelsarrasin. 5.00 g. Gadoury 467; Mazard 1916 a.
3. Republik, 1870-1940.
1 Franc 1914, C, Castelsarrasin. 5.00 g.
Gadoury 467; Mazard 1916 a.
RR Vorzüglich-Stempelglanz
Gadoury 467; Mazard 1916 a.
RR Vorzüglich-Stempelglanz