Constitution, 1791-1792. 1/2 Ecu constitutionnel AN 4/1792 A, Paris. 14.64 g. Mazard 7; Duplessy 1719; Gadoury 43.
Constitution, 1791-1792.
1/2 Ecu constitutionnel AN 4/1792, A, Paris. 14.64 g.
Mazard 7; Duplessy 1719; Gadoury 43.
Sehr schön-vorzüglich
Sehr schön-vorzüglich