Freie und Hansestadt. 10 Mark 1905. J. 228.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, LÜBECK
previous lot Lot number 7357 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,400.00 €
Freie und Hansestadt.
10 Mark 1905.
J. 228.
Sehr schön-vorzüglich
10 Mark 1905.
J. 228.
Sehr schön-vorzüglich