Dreier 1668, 1672. Kalvelage/Schrock 251 a; 268 a.
HAMELN, STADT
previous lot Lot number 2285 next lot
100.00 €
Hammer-price / sale price: 105.00 €
(Preliminary hammer price)
Dreier 1668, 1672. 0,79 g; 0,58 g.
Kalvelage/Schrock 251 a; 268 a.
R 2 Stück., Sehr schön und vorzüglich