Dreier 1668, 1672. Kalvelage/Schrock 251 a; 268 a.

HAMELN, STADT

Lot number 2285

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 105.00 € (Preliminary hammer price)

Dreier 1668, 1672. 0,79 g; 0,58 g.
Kalvelage/Schrock 251 a; 268 a.

R 2 Stück., Sehr schön und vorzüglich