Witten 1502. 1.02 g. Jesse 594; Mader 101 e.
LÜNEBURG, STADT
previous lot Lot number 2614 next lot
75.00 €
Hammer-price / sale price: 260.00 €
(Preliminary hammer price)
Witten 1502. 1.02 g.
Jesse 594; Mader 101 e.
Sehr schön-vorzüglich
Jesse 594; Mader 101 e.
Sehr schön-vorzüglich