12 Mariengroschen 1670. 7.28 g. Buck/Meier 279 c.
HANNOVER, STADT
previous lot Lot number 2323 next lot
100.00 €
Hammer-price / sale price: 155.00 €
(Preliminary hammer price)
12 Mariengroschen 1670. 7.28 g.
Buck/Meier 279 c.
Sehr schön-vorzüglich
Buck/Meier 279 c.
Sehr schön-vorzüglich