Napoléon III, 1852-1870. 2 Francs 1856 A, Paris. 10.00 g. Gadoury 523; Mazard 1502.
previous lot Lot number 5023 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,300.00 €
Napoléon III, 1852-1870.
2 Francs 1856, A, Paris. 10.00 g.
Gadoury 523; Mazard 1502.
Feine Patina, vorzüglich
Gadoury 523; Mazard 1502.
Feine Patina, vorzüglich