Friedrich I., 1871-1904. 20 Mark 1875. J. 179.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, ANHALT
previous lot Lot number 7117 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,800.00 €
Friedrich I. 1871-1904.
20 Mark 1875.
J. 179.
Winz. Randfehler, sehr schön-vorzüglich
20 Mark 1875.
J. 179.