5 Reichsmark 1930 D. J. 331. GERMAN COINS SINCE 1871WEIMARER REPUBLIK Back to the list previous lot Lot number 7653 next lot Estimated price: 300.00 € Hammer-price / sale price: 460.00 € 5 Reichsmark 1930, D. Eichbaum. J. 331.R Sehr schön-vorzüglich