Friedrich Wilhelm III., 1797-1840. Ku.-Pfennig 1821 D. 1.43 g. AKS 35; J. 42; Olding 205.
Friedrich Wilhelm III. 1797-1840.
Ku.-Pfennig 1821, D. 1.43 g.
AKS 35; J. 42; Olding 205.
Vorzüglich-Stempelglanz
Ku.-Pfennig 1821, D. 1.43 g.
AKS 35; J. 42; Olding 205.
Vorzüglich-Stempelglanz