Emmanuel Pinto, 1741-1773. 10 Scudi 1756, Valletta. 7.84 g. Fb. 36; Restelli 36.
MALTA, JOHANNITERORDEN
previous lot Lot number 1335 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 2,200.00 €
Emmanuel Pinto, 1741-1773.
10 Scudi 1756, Valletta. 7.84 g.
Fb. 36; Restelli 36.
GOLD. Sehr schön-vorzüglich
Fb. 36; Restelli 36.
GOLD. Sehr schön-vorzüglich