Friedrich I., 1852-1907. 5 Mark 1902. J. 29.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, BADEN
previous lot Lot number 2489 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €
Friedrich I. 1852-1907.
5 Mark 1902.
J. 29.
Vorzüglich-Stempelglanz
5 Mark 1902.
J. 29.
Vorzüglich-Stempelglanz
Aus einer rheinischen Privatsammlung.