Provinz. Dukaton (Zilveren Rijder) 1760, Harderwijk. 32.52 g. Dav. 1824; Delm. 1011 ("Verzorgde gravure/Careful engraving", R3); Purmer Ge 78; CNM 2.17.132.

NIEDERLANDE, GELDERN

Lot number 4111

Estimated price: 500.00 €
Minimum bid 400.00 €

Provinz.
Dukaton (Zilveren Rijder) 1760, Harderwijk. 32.52 g. Münzzeichen Baumstumpf. Münzmeister Carl Christiaan Novisadi. Stempelschneider Bartholomeus van Swinderen oder Gerrit van Moelingen. Mit schräg geriffeltem Rand.
Dav. 1824; Delm. 1011 ("Verzorgde gravure/Careful engraving", R3); Purmer Ge 78; CNM 2.17.132.

RR Von besonders feinem Stempelschnitt. Hübsche Patina, vorzüglich

Ex Bulthuis, Groningen 1959.