Friedrich II., 1904-1918. 20 Mark 1904. J. 182.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, ANHALT
previous lot Lot number 2317 next lot
1,250.00 €
Hammer-price / sale price: 1,400.00 €
Friedrich II. 1904-1918.
20 Mark 1904.
J. 182.
Randfehler, sehr schön +
20 Mark 1904.
J. 182.
Randfehler, sehr schön +