Provinz. Doppeltaler zu 10 Schilling (Dubbele Daalder van 10 Schelling) 1687, Middelburg. Dav. A 4973; Delm. 1074 a (R2); Purmer/van der Wiel Ze 59.3; CNM 2.49.67.

NIEDERLANDE, ZEELAND

Lot number 4654

Estimated price: 2,000.00 €
Minimum bid 1,600.00 €

Provinz.
Doppeltaler zu 10 Schilling (Dubbele Daalder van 10 Schelling) 1687, Middelburg. Dickabschlag (Piedfort); 63,04 g. Münzzeichen Burg. Münzmeister Hendrik van Dusseldorp. Stempelschneider Matthys Hooft jr. oder Willem du Pré.
Dav. A 4973; Delm. 1074 a (R2); Purmer/van der Wiel Ze 59.3; CNM 2.49.67.

RR Feine Patina, sehr schön-vorzüglich

Ex de Hartogh, Zeist 1956.