Friedrich, 1893-1918. 20 Mark 1903. J. 288.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, WALDECK-PYRMONT
Friedrich, 1893-1918.
20 Mark 1903.
J. 288.
R Vorzüglich/Stempelglanz
20 Mark 1903.
J. 288.
R Vorzüglich/Stempelglanz