Provinz. Ku.-Duit 1766, Kampen. 3.18 g. Purmer Ov 73; CNM 2.38.116; Purmer/van der Wiel (Kopergeld) 7010.

NIEDERLANDE, OVERIJSSEL

Lot number 4999

Estimated price: 50.00 €
Minimum bid 40.00 €

Provinz.
Ku.-Duit 1766, Kampen. 3.18 g. Münzzeichen Adler. Münzmeister Nicolaas Wonneman. Stempelschneider Johan Jacob Barbier.
Purmer Ov 73; CNM 2.38.116; Purmer/van der Wiel (Kopergeld) 7010.

Vorzüglich-Stempelglanz