2 Reales 1837, Cuzco. K./M. 169.1.

WORLD COINS AND MEDALS
PERU, SÜDPERU

Lot number 6259

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 135.00 € (Preliminary hammer price)

2 Reales 1837, Cuzco.
K./M. 169.1.

R Sehr schön-vorzüglich