Silbermedaille 1817. Slg. Opitz 3179.
REUTLINGEN, STADT
previous lot Lot number 8512 next lot
150.00 €
Hammer-price / sale price: 210.00 €
(Preliminary hammer price)
Silbermedaille 1817. 41,05 mm; 28,52 g.
Slg. Opitz 3179.
R Vorzüglich-Stempelglanz
Slg. Opitz 3179.
R Vorzüglich-Stempelglanz