Silbermedaille 1730. Slg. Opitz 2802.
BIBERACH, STADT
previous lot Lot number 8229 next lot
300.00 €
Hammer-price / sale price: 410.00 €
(Preliminary hammer price)
Silbermedaille 1730. 18,88 mm; 1,82 g.
Slg. Opitz 2802.
R Vorzüglich-Stempelglanz
Slg. Opitz 2802.
R Vorzüglich-Stempelglanz