Silbermedaille 1717. Slg. Opitz 2467.
BIBERACH, STADT
previous lot Lot number 8228 next lot
400.00 €
Hammer-price / sale price: 725.00 €
(Preliminary hammer price)
Silbermedaille 1717. 21,35 mm; 1,53 g.
Slg. Opitz 2467.
RR Vorzüglich-Stempelglanz
Slg. Opitz 2467.
RR Vorzüglich-Stempelglanz