Franz I., 1804-1835. Silbermedaille 1817. Slg. Opitz 3195.
KAISERREICH ÖSTERREICH
previous lot Lot number 8195 next lot
75.00 €
Hammer-price / sale price: 90.00 €
(Preliminary hammer price)
Franz I. 1804-1835.
Silbermedaille 1817. 40,48 mm; 15,70 g.
Slg. Opitz 3195.
Randfehler, vorzüglich
Slg. Opitz 3195.
Randfehler, vorzüglich