Galeazzo Maria Sforza, 1466-1476. Testone o. J. 9.61 g. Crippa 6/A; Toffanin 201/2.
ITALIEN, MAILAND
Galeazzo Maria Sforza, 1466-1476.
Testone o. J. 9.61 g.
Crippa 6/A; Toffanin 201/2.
Hübsche Patina, sehr schön +
Testone o. J. 9.61 g.
Crippa 6/A; Toffanin 201/2.
Hübsche Patina, sehr schön +