Witten 1502. 1.02 g. Jesse 594; Mader 101 e.

LÜNEBURG, STADT

Lot number 2614

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 260.00 € (Preliminary hammer price)

Witten 1502. 1.02 g.
Jesse 594; Mader 101 e.

Sehr schön-vorzüglich