12 Mariengroschen 1671. 7.32 g. Buck/Meier 284 a.
HANNOVER, STADT
previous lot Lot number 2324 next lot
100.00 €
Hammer-price / sale price: 155.00 €
(Preliminary hammer price)
12 Mariengroschen 1671. 7.32 g.
Buck/Meier 284 a.
Sehr schön-vorzüglich
Buck/Meier 284 a.
Sehr schön-vorzüglich