Körtling 1541. 1.15 g. Mertens 16.
NORTHEIM, STADT
previous lot Lot number 2649 next lot
100.00 €
Hammer-price / sale price: 105.00 €
(Preliminary hammer price)
Körtling 1541. 1.15 g.
Mertens 16.
Sehr schön-vorzüglich
Mertens 16.
Sehr schön-vorzüglich