Mark 1549 19.11 g. Behrens 75.

LÜBECK, STADT

Lot number 9066

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 240.00 € (Preliminary hammer price)

Mark 1549, 19.11 g.
Behrens 75.

Feine Patina, kl. Schrötlingsfehler, sehr schön